Jesteśmy firmą z pasją i doświadczeniem

Dołącz do grona zadowolonych klientów już dzisiaj!

Kilka słów o nas…

Działalność w zakresie inwestycji rozpoczęliśmy w 2000 roku, wykorzystując doświadczenie związane z obrotem i zarządzaniem nieruchomościami zdobyte znacznie wcześniej – w latach 1996-2000. Spółkę reprezentuje jako jej komplementariusz: Talo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której Prezesem Zarządu jest Stanisław Słoczyński. Firma prowadzi działalność na terenie Krakowa i okolic (Wieliczka, Modlniczka, Kościelisko).

biuro nieruchomości współpraca

W naszej codziennej pracy skupiamy się na działalności dotyczącej rynku nieruchomości, na bieżąco monitorując trendy.

Nasz podstawowy zakres działalności:

  • obrót nieruchomościami
  • przebudowa, remont, modernizacja istniejących nieruchomości
  • wynajem mieszkań i lokali użytkowych
  • budowa nowych nieruchomości na sprzedaż i wynajem
  • najem krótkoterminowy i zakwaterowanie
  • usługi w zakresie budowy i remontów, oraz wykończeń i adaptacji.

Jesteśmy firmą, na którą zawsze możesz liczyć

Powierzone zadania realizujemy na wysokim poziomie dzięki bogatemu, wieloletniemu doświadczeniu i współpracy ze starannie dobranymi wykonawcami.

Dobrze wykonana robota

Dokładamy należytej staranności w realizacji codziennych zadań. Dzięki zdobytemu na przestrzeni ponad dwudziestu pięciu lat doświadczeniu i współpracy ze starannie dobranymi podwykonawcami, sprawnie i szybko poruszamy się wśród meandrów technicznych, czy administracyjnych zawiłości w procesie budowlanym.

Trafiona inwestycja

Kultowe miejsca naszego miasta: kluby, kawiarnie, restauracje, Rynek Główny, Wawel, Planty, a także część wyższych uczelni oraz Dworzec Główny – dostępne są z wielu naszych obiektów pieszo. Atrakcyjna lokalizacja jest dla klienta zawsze trafioną inwestycją, gwarantującą wzrost wartości nieruchomości. Przy tak wysokich zaletach oferowany produkt posiada rozsądną cenę.Oferujemy także lokale użytkowe: usługowo-handlowe, bądź biurowe – położone zwykle od frontu, na parterze. Wszystkie lokale są wydzielone hipotecznie, mają wyklarowaną sytuację prawną, zbywane są wraz z udziałem w gruncie, oraz częściach wspólnych.

Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby

Na zlecenie klienta wykonujemy indywidualne aranżacje i prace wykończeniowe według preferencji i gustów przyszłych użytkowników, co sprawia że pomieszczenia są niepowtarzalne i oryginalne.

Produkty na rynku nieruchomości sprzedawane są bezpośrednio lub przy współpracy z biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomości.

Nasza misja

Naszym celem jest przywrócenie historycznym obiektom ich dawnej świetności. W obiektach objętych kuratelą konserwatorską ściśle współpracujemy z historykami sztuki oraz artystami i konserwatorami zabytków, a także specjalistami z Wydziału Architektury Archiwum Miejskiego w Krakowie. Zawsze, gdy to możliwe staramy się zachować klimat starego Krakowa. To właśnie to, co nas wyróżnia.

Zamieszkaj w mieszkaniu z duszą!

Nasze inwestycje usytuowane są w prestiżowych lokalizacjach w centrum Krakowa: na Starym Mieście, Kazimierzu, czy Podgórzu.

Specjalizujemy się w obiektach z przełomu wieków. Poddajemy je starannym działaniom konserwatorskim działając w porozumieniu z konserwatorem zabytków. Oferowane lokale są w doskonałym stanie technicznym przy zachowaniu pierwotnej bryły i elewacji. Niepowtarzalnym urokiem szczycą się zwłaszcza mieszkania zaadaptowane na poddaszach. W określonych przypadkach oferujemy również lokale w stanie „do remontu”.

Dążymy do zachowania „klimatu” starego Krakowa. Centrum miasta to dostęp do komunikacji, sklepów, obiektów kultury, nauki, czy rozrywki.

Na zlecenie klienta wykonujemy indywidualne aranżacje i prace wykończeniowe według preferencji i gustów przyszłych użytkowników, co sprawia że pomieszczenia są niepowtarzalne i oryginalne.

Nie marnuj czasu na dojazdy, zamieszkaj w centrum!

Naszym celem jest przywrócenie historycznym obiektom ich dawnej świetności. W obiektach objętych kuratelą konserwatorską ściśle współpracujemy z historykami sztuki oraz artystami i konserwatorami zabytków, a także specjalistami z Wydziału Architektury Archiwum Miejskiego w Krakowie.