maska slider
Rabat 20% na projekt aranżacji wnętrz przy zakupie mieszkania z naszej oferty

O nas

Kilka słów o nas ...

SADYBA-TALO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa powstała z przekształcenia SADYBA Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Działalność gospodarczą w zakresie inwestycji w nieruchomości spółka prowadzi od roku 2000. Wspólnicy wykorzystują w działalności spółki swoje wcześniejsze doświadczenia w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami z lat 1996-2000. Spółkę reprezentuje jako jej komplementariusz TALO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której Prezesem Zarządu jest Stanisław Słoczyński. Firma prowadzi działalność na terenie Krakowa.

Firma skupia się na względnie jednorodnej działalności gospodarczej dotyczącej rynku nieruchomości. Podstawowy zakres działalności firmy "SADYBA" obejmuje:

  • Obrót nieruchomościami - zakup i sprzedaż na własny rachunek firmy
  • Inwestycje w nieruchomości, mające na celu wytworzenie (budowa, przebudowa) lub poprawienie standardu lokali mieszkalnych i użytkowych (remonty i modernizacje)
  • Wynajem lokali mieszkalnych i użytkowych
  • Budowa nowych obiektów budownictwa mieszkaniowego wielo- i jednorodzinnych na sprzedaż i wynajem
  • Prowadzenie działalności hotelarskiej
  • Świadczenie usług budowlanych w zakresie budowy i remontów
  • Specjalnością spółki są lokale w restaurowanych kamienicach centrum miasta Krakowa

Siedzibą spółki jest Kraków, ul. Pędzichów 15/20B. Przedmiotowa działalność gospodarcza nie wymaga żadnych koncesji. Niektóre usługi budowlane, prace projektowe, kierowanie budowami oraz nadzór inwestorski jak również zarządzanie nieruchomościami są zlecane firmom współpracującym na podstawie umów.

Firma realizuje swoje zadania na wysokim poziomie dzięki bogatemu, wieloletniemu doświadczeniu, a także współdziałaniu z wyselekcjonowanymi firmami współpracującymi.

Najważniejszą formą działalności spółki jest sprzedaż mieszkań i lokali użytkowych.