maska slider
Rabat 20% na projekt aranżacji wnętrz przy zakupie mieszkania z naszej oferty

O nas

Lokale w centrum Krakowa ...

 

Firma realizuje swoje zadania na wysokim poziomie dzięki bogatemu, wieloletniemu doświadczeniu, a także współdziałaniu z wyselekcjonowanymi firmami współpracującymi. Wszystkie inwestycje SADYBY usytuowane są w najlepszych lokalizacjach - w centrum Krakowa na Starym Mieście, Kazimierzu w tzw „starej" części dzielnicy Krowodrza oraz w Podgórzu.

Są to często prestiżowe obiekty poddane starannym działaniom konserwatorskim, w których lokale oferowane do sprzedaży i wynajmu są w doskonałym stanie technicznym - po przeprowadzonych remontach generalnych, wykończone bądź do indywidualnej aranżacji. Niepowtarzalny urok mają mieszkania na adaptowanych poddaszach. W określonych przypadkach oferuje się również lokale w stanie „do remontu".

Nasze lokale mają urok i klimat starego Krakowa, w odróżnieniu od tak zwanych „apartamentowców", które są w rzeczywistości w ogromnej większości zwykłymi blokowiskami. Centrum miasta to dostęp do komunikacji, do sklepów i centrów handlowych, do obiektów kultury, nauki i rozrywki. Doceni to każdy, kto nie chce spędzić połowy życia na dojazdach do pracy, szkoły, uczelni.

Kultowe miejsca naszego miasta, kluby, kawiarnie, restauracje, większość zabytków, Rynek Główny, Wawel, Planty, a także część wyższych uczelni oraz Dworzec Główny dostępne są z wielu naszych obiektów pieszo. Wszystkie nasze inwestycje zamykają się granicą odległości 4 przystanków tramwajowych od Rynku Głównego. Takie lokalizacje są dla klienta zawsze trafioną inwestycją, gwarantują wzrost wartości nieruchomości. Przy tak wysokich zaletach oferowany produkt posiada rozsądną cenę.

W ofercie SADYBY znajdują się również lokale użytkowe: usługowo-handlowe bądź biurowe położone zwykle od frontu, na parterze budynków. Wszystkie lokale są wydzielone hipotecznie, mają jasną sytuację prawną, zbywane są wraz z udziałem działce oraz w częściach wspólnyc

Firma SADYBA wykonuje również na zlecenie klienta indywidualne aranżacje i prace wykończeniowe według preferencji i gustów przyszłych użytkowników, co sprawia że pomieszczenia są niepowtarzalne i oryginalne.

Produkty na rynku nieruchomości sprzedawane są bezpośrednio przez naszą spółkę lub przy współpracy z biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomości.

Niektóre z zakończonych bądź aktualnie prowadzonych inwestycji znajdują się na ulicach: Radziwiłowskiej, Warszawskiej, Przemyskiej, Tadeusza Kościuszki, Pędzichów, Kronikarza Galla, Józefińskiej, Hieronima repliki zegarków Wietora, Stanisława Staszica, Śląskiej, Ariańskiej, Mariana Langiewicza, Kremerowskiej, Św. Filipa, Podgórskiej, Bonerowskiej, Starowiślnej, Szlak, Św. Kingi Chocimskiej, Oboźnej, Kawiory, Kołaczy, Konarskiego, Łokietka Hugona Kołłątaja oraz na placu Wolnica.

 

Nie marnuj czasu na dojazdy, zamieszkaj w centrum! Zamieszkaj w mieszkaniu z duszą!