maska slider
Rabat 20% na projekt aranżacji wnętrz przy zakupie mieszkania z naszej oferty

Nasza oferta

Lokale użytkowe sprzedaż

Lokale użytkowe Kraków

Część budynku, składająca się z jednego lub kilku pomieszczeń, wyodrębnionych z nieruchomości gruntowej lub budynkowej, z przeznaczeniem pod określoną działalność gospodarczą, często wraz z ustanowieniem osobnego prawa własności, określana jest mianem lokalu użytkowego.
Rozwiń
Część budynku, składająca się z jednego lub kilku pomieszczeń, wyodrębnionych z nieruchomości gruntowej lub budynkowej, z przeznaczeniem pod określoną działalność gospodarczą, często wraz z ustanowieniem osobnego prawa własności, określana jest mianem lokalu użytkowego. Charakter taki mogą także pełnić całe budynki, pod warunkiem, że nie są to mieszkania, pomieszczenia gospodarcze oraz techniczne. Będą to zatem biura, sklepy, gabinety medyczne, salony usługowe czy też obiekty o przeznaczeniu magazynowym. O rodzaju możliwej działalności, świadczonej w obrębie danych lokali użytkowych, decydują przede wszystkim odpowiednie przepisy prawa.

Lokale użytkowe Kraków sprzedaż

Osoby, które zamierzają uruchomić własną działalność gospodarczą, nierzadko w pierwszej kolejności poszukują miejsca odpowiedniego na jej wykonywanie. Dlatego też ogłoszenia sprzedaży lub wynajmu, z wyraźnym zaznaczeniem nazwy miasta, np. lokale użytkowe Kraków będą najbardziej korzystną i efektywną formą reklamy. Warto uaktualniać je na bieżąco, by móc zapewnić ofertę konkurencyjną, korzystną i atrakcyjną cenowo.

Tagi:

lokale użytkowe Kraków
Zwiń
ul. Borowego 43/LUB1- REZERWACJA

ul. Borowego 43/LUB1- REZERWACJA

zg z załączonym rzutem
Kategoria: Lokale Typ: Sprzedaż Stan: do wykończenia Kondygnacja: parter
1.067.000,00 zł+ VAT 23%

ul. Borowego 43/LU B2-UMOWA

ul. Borowego 43/LU B2-UMOWA

zg z załączonym rzutem
Kategoria: Lokale Typ: Sprzedaż Stan: do wykończenia Kondygnacja: parter
0,00 zł+ VAT 0%