Przejdź do zawartości
sadyba-talo logo
  • strona główna
  • oferta
  • kontakt
  • o nas
Sprawdź ofertę
2-pokojowe, ul. Smętna 1C, M21
  • Pokaż większy obrazek
MieszkaniaSprzedażWojewództwo małopolskiePowiat KrakówKraków31-343Smętna 1C, 31-343 Kraków, Polska
+12
  • Sprzedaż
  • Mieszkania

2-pokojowe, ul. Smętna 1C, M21

Smętna 1C, 31-343 Kraków, Polska
  • 1 sypialnie
  • 1 łazienka
568 620 zł

Podstawy

  • Kategoria: Mieszkania
  • Rodzaj : Sprzedaż
  • Cena za mkw: 18 144 zł
  • Stan lokalu: Deweloperski
  • Piętro: Pierwsze
  • Stan budynku: Nowy
  • Instalacje: Nowe
  • Ogrzewanie: Gazowe
  • Sypialnie: 1
  • Łazienki: 1
  • Razem pokoje: 2
  • Powierzchnia: 31.32 m²
  • Pokoje: 2 pok.
  • Stan: Nowe

Opis

  • Opis :

    Dzielnica Bronowice jako jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa. Od lat jest uznawana za atrakcyjną lokalizację do zamieszkania. Bliskość terenów zielonych oraz centrów handlowych takich jak: Galeria Bronowice, Ikea, Obi i in. są zdecydowanymi zaletami tej dzielnicy. Dla młodych, osób nie bez znaczenia jest niedalekie sąsiedztwo Uniwersytetu Rolniczego. Niepodważalnymi plusami jest również bliska odległość od centrum Krakowa (4 km), lotniska w Balicach i obwodnicy miasta. Połączenie spokojnego i zielonego zakątka Krakowa z bliskością centrum znajduje duże uznanie. W otoczeniu zieleni powstały trzy segmenty "Willi pod Tamaryszkiem" z komórkami lokatorskimi (wliczonymi w cenę mieszkania) oraz miejscami postojowymi w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 46 tys netto + VAT). Mieszkania na parterze posiadają ogródki z wybrukowaną cz. tarasową, a na I i II p balkony. Ogrzewanie mieszkań i ciepłą wodę użytkową zapewni wspólna kotłownia gazowa. Instalacje teletechniczne, domofon cyfrowy, instalacja pod klimatyzator do lokali na poddaszu.

    Opis techniczny budynku i lokali:

    1. Ściany na kondygnacji podziemnej żelbetowe, na kondygnacjach nadziemnych murowane pokryte tynkiem, na podłodze wylewki betonowe, stolarka okienna PCV kompletna, na zewnątrz - w kolorze antracytowym, wewnątrz - biała, okna połaciowe FAKRO. Więźba dachowa drewniana , pokrycie dachu blacha stalowa, powlekana „na rąbek stojący”. Komunikacja pionowa – trzy klatki schodowe położone w poszczególnych segmentach budynku oznaczonych numerami 1, 2 i 3.

    2. Stropodach ocieplony pianą poliuretanową. Drzwi wejściowe do klatek schodowych - aluminiowe, drzwi wejściowe do mieszkań PORTA lub POL-SKONE– antywyważeniowe. Balkony i tarasy – płytki gresowe na podkładkach na warstwie izolacji styrodur + folia EPDM. W mieszkaniach instalacja c.o. z grzejnikami. Instalacje wod-kan z podejściami pod urządzenia sanitarne w łazience, pralkę oraz zlewozmywak kuchenny
      z wodomierzami i ciepłomierzami. Instalacja elektryczna kompletna z osprzętem, bez lamp. Instalacja gazowa do kotłowni wspólnej zasilająca kocioł kondensacyjny; brak instalacji gazowej w lokalach. Instalacja domofonowa, cyfrowa z jednym aparatem w mieszkaniu, instalacja internetowa i telewizyjna w mieszkaniu (okablowanie z wyprowadzeniem na klatkę schodową).

    3. Do posesji prowadzi droga dojazdowa, która zostanie urządzona poprzez wykonanie betonowej nawierzchni (kostka lub płyty ułożone na żwirze) na podbudowie z kruszywa.

    4. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, do ceny miejsc postojowych netto należy doliczyć podatek VAT 8%.

    5. Planowany termin sprzedaży- lato 2024.
      Sprzedaż bezpośrednio od właściciela!!! PN-PT 9:00-17:00 tel. 12 6322427, +48 500839852

    Pokaż cały opis

Lokalizacja

Plany pięter

  • Plany pięter:

Zapytaj agenta o ten dom

By clicking the «POPROŚ O INFORMACJE» button you agree to the Warunki korzystania and Polityka prywatności
Powered by Estatik
admin2025-03-13T12:26:55+00:00

Udostępnij tę nieruchomość, wybierz swoją platformę!

FacebookTwitterRedditLinkedInWhatsAppPinterestEmail
sadyba-talo logo

Kontakt

Sadyba-Talo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Staszica 5/1
31-162 Kraków.
NIP: 6771166285
Regon: 351099601
KRS: 0000315480
biuro@sadyba.net.pl

Oferta

  • Oferta nieruchomości
  • Mieszkania
  • Lokale
  • Noclegi w Krakowie

Na skróty

  • Polityka prywatności
  • Ogólne Warunki Handlowe
Page load link

Zaloguj się lub zarejestruj

zapisać swoje ulubione domy i nie tylko

Don't have an account? Zapisz się

Zaloguj się lub zarejestruj

zapisać swoje ulubione domy i nie tylko

Wszystkie opcje logowania
Zapomniałeś hasła?

Don't have an account? Zapisz się

Reset password

Wpisz swój adres e-mail, a wyślemy Ci link do zmiany hasła.

Powrót do logowania

Zacznij korzystać ze swojego konta

zapisać swoje ulubione domy i nie tylko

Posiadasz już konto? Zaloguj sie

Zacznij korzystać ze swojego konta

zapisać swoje ulubione domy i nie tylko

Wszystkie opcje rejestracji
By clicking the «ZAPISZ SIĘ» button you agree to the Warunki korzystania and Polityka prywatności

Posiadasz już konto? Zaloguj sie

Powered by Estatik
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaPolityka prywatności
Przejdź do góry