maska slider
Rabat 20% na projekt aranżacji wnętrz przy zakupie mieszkania z naszej oferty

Nasza oferta

Mieszkania

Mieszkania kupno Kraków

Koszt wynajmu lokalu mieszkalnego, choć obwarowany z reguły relatywnie krótkim okresem umownym, pozostaje wysoki ze względu na stałe koszty, odprowadzane, co do zasady, w interesie osoby trzeciej - wynajmującego.
Rozwiń
Koszt wynajmu lokalu mieszkalnego, choć obwarowany z reguły relatywnie krótkim okresem umownym, pozostaje wysoki ze względu na stałe koszty, odprowadzane, co do zasady, w interesie osoby trzeciej - wynajmującego. Choć kupno mieszkania własnościowego wydaje się często krokiem zupełnie nierealnym, warto dokładnie przeanalizować taką decyzję. Po pierwsze nabywamy nieruchomość na własność, a więc staje się ona naszym majątkiem. Po drugie zakup mieszkania pozwoli uniknąć obowiązku zapłaty osobie trzeciej, wynikającego dla przykładu z tytułu wynajmu lokalu. Co prawda w przypadku dokonania zakupu na kredyt hipoteczny, udzielany przez bank, będziemy musieli liczyć się z jego nierzadko długoletnią spłatą wraz z niemałymi odsetkami, jednak w dalszym ciągu „inwestować” będziemy w swoje.

Jak kupić mieszkanie w Krakowie ?

Od czego zacząć? Warto zorientować się przede wszystkim w bieżących ofertach. Tych zaś nie brakuje. Wystarczy wyszukać ogłoszenia lokalne, np. mieszkania kupno Kraków i porównać je pod kątem ceny, warunków czy choćby lokalizacji.

Tagi:

mieszkania kupno Kraków
Zwiń
Chocimska 28 / LU 1

Chocimska 28 / LU 1

1 pomieszczenie, łazienka
Kategoria: Pozostałe oferty Typ: Sprzedaż | Wynajem Stan: do wykończenia Kondygnacja: suterena
162.500,00 zł+ VAT 23%

Grzegórzki ul.Nadbrzeżna 2/4 WIOSENNA PROMOCJA!!!

Grzegórzki ul.Nadbrzeżna 2/4 WIOSENNA PROMOCJA!!!

przedpokój, łazienka, salon z aneksem kuch., mała sypialnia
Kategoria: Pozostałe oferty Typ: Sprzedaż Stan: nowe, wykończone od stanu develop. Kondygnacja: I
371.000,00 zł+ VAT 8%